Nyitólap Hírek, képzések Aktuális események

A 10 éves a Zöld Óvoda jubileumi eseménysorozat esszépályázatának eredményhirdetése

Örömmel tájékoztatunk minden kedves pályázót és érdeklődőt, hogy megszületett a döntés a Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Könyvtár 2016. évi esszépályázatának díjazott pályaműveiről.

I. helyezést ért el Fábián Zoltánné Múltidéző "kalandpark" a jelenben című esszéje,
II. helyezést ért el Huszárné Balogh Bernadett a Élet a madárbarát udvarunkon című írása és
III. helyezést ért el Huszár Istvánné a Vendég vagy a világban című pályázata.

A nyertes esszék 2016. december 14-től olvashatók a www.zoldovoda.hu honlapon.

Az elismeréseket 2016. december 14-én Dr. Estók János, a Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Könyvtár főigazgatója és Bagi Márta Anna, a Zöld Óvoda Pályázat Értékelő Bizottsági tagja, az esszépályázat zsűrielnöke adja át a Zöld Óvoda ünnepélyes címátadó keretében.

A nyerteseknek ezúton is gratulálunk!

Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Könyvtár