Nyitólap Pályázat

Döntés a Zöld Óvoda és Örökös Zöld Óvoda pályázatokról!

A Földművelésügyi Minisztérium agrárszakképzésért felelős helyettes államtitkára és az Emberi Erőforrások Minisztériuma köznevelésért felelős helyettes államtitkára meghozta döntését a Zöld Óvoda és Örökös Zöld Óvoda pályázatokról.

A Földművelésügyi Minisztérium és az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából a Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Könyvtár 2016-ban tizedik alkalommal hirdetette meg a Zöld Óvoda és Örökös Zöld Óvoda nyílt pályázatot óvodák számára.

2016. április 30-ig összesen 113 feladatellátási hely nyújtotta be pályázati anyagát (59 intézmény első alkalommal, 16 intézmény második alkalommal, 21 intézmény harmadik alkalommal, 17 intézmény az Örökös Zöld Óvoda címre).

Örömmel értesítjük a résztvevőket, hogy a beérkezett pályázatok közül 106 feladatellátási hely nyerte el a Zöld Óvoda, Örökös Zöld Óvoda címet (56 intézmény első alkalommal, 13 intézmény második alkalommal, 21 intézmény harmadik alkalommal, 16 intézmény az Örökös Zöld Óvoda címet).

A címet elnyerő intézményeknek ezúton is gratulálunk!

A nyertes feladatellátási helyek listája 2016-ban:

2016-ban először pályázó intézmények

2016-ban másodszor pályázó intézmények