Nyitólap Pályázat

Megszületett a döntés a 2016. évi II. ütemben (szeptember 5-ig) benyújtott Zöld Óvoda és Örökös Zöld Óvoda pályázatokról!

A Földművelésügyi Minisztérium agrárszakképzésért felelős helyettes államtitkára és az Emberi Erőforrások Minisztériuma köznevelésért felelős helyettes államtitkára meghozta döntését a Zöld Óvoda és Örökös Zöld Óvoda pályázatokról.

A Földművelésügyi Minisztérium és az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából a Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Könyvtár 2016-ban tizedik alkalommal hirdetette meg a Zöld Óvoda és Örökös Zöld Óvoda nyílt pályázatot óvodák számára.

2016-ban összesen 268 feladatellátási hely nyújtotta be pályázati anyagát (104 intézmény első alkalommal, 69 intézmény második alkalommal, 67 intézmény harmadik alkalommal, 28 intézmény az Örökös Zöld Óvoda címre).

A 2016. évi I. ütemben (április 30-ig) beérkezett pályázatokról már korábban született döntés, a Zöld Óvoda, Örökös Zöld Óvoda címet elnyert 106 intézmény listája megjelent a Zöld Óvoda honlapon 2016. szeptember 14-én.

A 2016. évi II. ütemben (szeptember 5-ig) további 155 pályázat érkezett (44 intézmény első alkalommal, 53 intézmény második alkalommal, 45 intézmény harmadik alkalommal, 11 intézmény az Örökös Zöld Óvoda címre, majd 2 intézmény visszavonta pályázatát).

Örömmel értesítjük a résztvevőket, hogy a II. ütemben beérkezett pályázatok közül idén 135 feladatellátási hely nyerte el a Zöld Óvoda, Örökös Zöld Óvoda címet (36 intézmény első alkalommal, 52 intézmény második alkalommal, 40 intézmény harmadik alkalommal, 7 intézmény az Örökös Zöld Óvoda címet).

Az oklevelek átadására és az ünnepélyes eredményhirdetésre 2016. december 14-én (szerda) 11:00 órától szakmai nap keretében kerül sor Budapesten, a Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Könyvtárban (1146 Budapest, Városliget, Vajdahunyadvár), amelyre a nyertes feladatellátási helyek vezetőit várjuk.

A címet elnyerő intézményeknek ezúton is gratulálunk!

A nyertes feladatellátási helyek listája 2016. I. ütemben:

2016. I. ütemben először pályázó intézmények
2016. I. ütemben másodszor pályázó intézmények
2016. I. ütemben harmadszor pályázó intézmények
2016. I. ütemben Örökös Zöld Óvoda címet elnyert óvodák

A nyertes feladatellátási helyek listája 2016. II. ütemben:

2016. II. ütemben először pályázó intézmények
2016. II. ütemben másodszor pályázó intézmények
2016. II. ütemben harmadszor pályázó intézmények
2016. II. ütemben Örökös Zöld Óvoda címet elnyert óvodák

A 2016-os pályázatok értékelésébe személyesen 2017. január 30-31-én van lehetőségük betekinteni Budapesten a Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Könyvtárban (1146 Budapest, Városliget, Vajdahunyadvár) 9 órától 16 óráig.

Időpontegyeztetés: kerekgyarto.judit@mmgm.hu