Nyitólap Pályázat

Pályázati felhívás „Zöld Óvoda” és „Örökös Zöld Óvoda" cím elnyerésére

A Földművelésügyi Minisztérium és az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából a Magyar Mezőgazdasági Múzeum NYÍLT PÁLYÁZATOT HIRDET óvodák számára „Zöld Óvoda” és „Örökös Zöld Óvoda" cím elnyerésére.  A pályázat visszavonásig érvényes, beadása folyamatos.

A pályázat visszavonásig érvényes, beadása folyamatos.

Az értékelés két ütemben történik:
1. ütem tárgyév (benyújtás éve) április 30. 24.00 óra (a postabélyegző kelte, az elektronikus rögzítés ideje)
2. ütem tárgyév (benyújtás éve) szeptember 05. 24.00 óra (a postabélyegző kelte, az elektronikus rögzítés ideje)

RÉSZLETES PÁLYÁZATI KIÍRÁS

Gyakran ismételt kérdések

1. sz. melléklet: Zöld Óvoda kritériumrendszer (és kapcsolódása az Önértékelési szempontsorokhoz)

2. sz. melléklet: Adatlap a "Zöld Óvoda/Örökös Zöld Óvoda" cím elnyerésére

3. sz. melléklet: Önértékelési szempontsor a Zöld Óvoda cím elnyerésére ELSŐ alkalommal pályázó intézmények számára

3/A sz. melléklet: Önértékelési szempontsor a Zöld Óvoda címre MÁSODSZOR, illetve HARMADSZOR pályázók részére

4. sz. melléklet: Fenntartói nyilatkozat a „Zöld Óvoda”/”Örökös Zöld Óvoda” cím elnyerésére

5. sz. melléklet: Nevelőtestületi nyilatkozat a „Zöld Óvoda” cím elnyerésére

6. sz. melléklet: Támogató szakmai vélemény