Nyitólap Pályázat

Pályázati felhívás „Zöld Óvoda” és „Örökös Zöld Óvoda" cím elnyerésére

Az Agrárminisztérium és az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából a Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Könyvtár NYÍLT PÁLYÁZATOT HIRDET óvodák számára „Zöld Óvoda” és „Örökös Zöld Óvoda" cím elnyerésére. A pályázat visszavonásig érvényes. A pályázat beadásának kezdő- és határideje az adott tárgyév (2019) május 1 – szeptember 5. 24.00 óra (a postai bélyegző dátuma).

Pályázatot benyújtani a felhívás mellékleteként csatolt formanyomtatványok kitöltésével, és elektronikus adathordozóra (CD, pendrive, DVD) írt teljes pályázati dokumentációnak a Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Könyvtár címére postai úton történő megküldésével lehet. (Cím: Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Könyvtár 1367 Budapest 5., Pf. 129.)

A Pályázó pályázata benyújtásával tudomásul veszi és elfogadja a kiírásban meghatározott feltételeket.

Részletes pályázati kiírás
Gyakran ismételt kérdések
Zöld Óvoda pályázatírási segédlet

1. sz. melléklet: Zöld Óvoda kritériumrendszer (és kapcsolódása az Önértékelési szempontsorokhoz)