Nyitólap Zöld Óvodai élet

„Zöld Óvodás vagyok”

„Zöld Óvodás vagyok” rajzpályázat kiállítása a Mosonmagyaróvári Vackor Óvodában

zold-ovodas-vagyok-4.JPG Kattintson a képre a galéria megtekintéséhez!

Az Zöld Óvoda 10 éves jubileumára szervezett országos rajzpályázatra 48 db rajz érkezett, mindegyik városunk Zöld Óvodáiból. A többféle technikával készült gyönyörű pályaművekből az óvoda folyosóján kiállítást rendeztünk. Itt megtekinthették a szülők, gyerekek egyaránt. Külön örültünk, hogy középső csoportosoktól is érkeztek rajzok. Az óvoda óvónőiből alakult zsűri értékelése után a tovább küldendő öt nyertes művet külön táblára helyeztük, jutalmul pedig állatos puzzle-t adtunk. Minden jelentkezőnek emléklappal köszöntük meg a részvételt.

Rohrwild Tamásné
Zöld Óvodai koordinátor