Nyitólap Szakirodalom Szakirodalmak

Bálint Mariann: Hulladék Históriák

A Hulladék Históriák című könyv meséit 5-12 éves gyerekeknek és szüleiknek ajánljuk. A történetek a mese nyelvén szólnak a gyerekekhez a szelektív hulladékgyűjtésről, mindennapos kalanddá téve egy egyébként igen fontos és hasznos tevékenységet.

Bálint Mariann: Hulladék Históriák A szelektív hulladék anyagokat gyűjtő és újrahasznosító manók (klímanók) kalandjai mesélnek a gyerekeknek arról a világról, ahol a szemét alapanyaggá, hulladékká válik, ahol a Földünk egyre tisztább és szebb lehet segítségükkel. Papír Apó, Pille Panni, Komposzt Karcsi, Fém Frici, Üveg Néne, Fiola Fióna és Klímanó Kapitány mindennapos kalandjai élvezetes élményeken keresztül alakítják a környezettudatos magatartást.

Megrendelhető: www.lucifairyworks.com vagy mariannbalint.illustrator@gmail.com