Az Iskolakertekért Alapítvány a „Hüvelyesek éve – 2016” felhíváshoz kapcsolódó nyári pályázatot hirdet

A pályázat címe: Nálatok laknak-e Babszem Jankók és Borsószem királykisasszonyok? – megvalósult vagy tervezett projekteket várnak olyan közösségektől (óvodáktól is), akik kertet művelnek gyerekek aktív bevonásával.

A pályázat célja megtalálni és közkinccsé tenni a legötletesebben, legsokoldalúbban megélhetővé tett, a hüvelyesek termesztésére és sokoldalú felhasználására kihegyezett iskolakerti programokat, és azokat példaként megosztani az Iskolakert Hálózat tagjaival.

A pályázat benyújtásának határideje: 2016. július 18.  12:00 óra

A pályázat benyújtásának módja: elektronikusan az info@iskolakert.hu címre

A pályázat részleteit, a formai követelményeket, elbírálásának szempontjait a www.iskolakertekert.hu oldalon találják meg.