Felhívás a hazai és határon túli óvodai tehetség-kibontakoztató programok támogatására

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő nyílt pályázatot hirdet a hazai és határon túli óvodai tehetség-kibontakoztató programok támogatására.

A pályázat célja

A hazai és határon túli magyar tehetségígéretek óvodai tehetség-kibontakoztató programjainak támogatása.

Támogatható tevékenységek

A tehetségígéretek pozitívumait, erősségeit kiemelő, minimum 30 órás foglalkozássorozat megvalósítása. A foglalkozások heti 1 alkalommal, a

korcsoportnak megfelelően legalább 30 és legfeljebb 60 perces időtartamban tervezhetőek.

vagy

A különösen tehetséges gyermekek komplex, teljes körű tehetségfejlesztését biztosító programsorozatok megvalósítása, melynek része szülőknek szóló támogató program.

Benyújtási határidő: 2019. szeptember 6.

A részletes kiírás elérhető a http://www.emet.gov.hu/felhivasok/felhivas130/ helyen.