Nyitólap Pályázat

Zöld Óvoda és Örökös Zöld Óvoda pályázatok értékelése

2015. november 18-án az Értékelő Bizottság döntés-előkészítési ülése (formai és tartalmi szempontok alapján történő előbírálata) lezajlott.

2015. szeptember 5-ig összesen 263 pályázat érkezett Zöld Óvoda és Örökös Zöld Óvoda címre.

A Zöld Óvoda és Örökös Zöld Óvoda pályázatokról az Értékelő Bizottság javaslata alapján a Földművelésügyi Minisztérium agárszakképzésért felelős helyettes államtitkára, valamint az Emberi Erőforrások Minisztériuma közoktatásért felelős helyettes államtitkára 15 napon belül döntést hoz.

A Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Könyvtár a döntést követő 10 napon belül levélben értesíti a pályázókat a döntés eredményéről, illetve a nyertes pályázók listáját közzéteszi a Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Könyvtár honlapján (www.mezogazdasagimuzeum.hu), a Magyarországi Zöld Óvoda Hálózat honlapján.