Ez történt

Ez történt…– Hívunk minden óvodát, hogy a jubileumi év folyamán végzett környezeti nevelési tevékenyégüket osszák meg a teljes hazai óvodai közösséggel. Várunk szöveges és képes beszámolókat, rövid híreket és leírásokat.
Családi nap a téli állatetetés jegyében Pápán. A képre kattintva tekinthetik meg.

15 éves a Zöld Óvoda pályázat jubileumi év eseményei a Földmíves Utcai Óvodában

Gyalogolj velünk! A képre kattintva tekinthetik meg.

Madarak és fák napja a Szegedi Földmíves utcai óvodában. A képre kattintva tekinthetik meg.

Autómentes nap a  Szegedi Földmíves utcai óvodában. A beszámoló ide kattintva tekinthető meg.

A Hódmezővásárhelyi Egyesített Óvoda, Nádor utcai Tagintézmény, Klauzál utcai Telephelyének  2020/21-es tanévének eseményeit ide kattintva nézhetik meg

Sopronban, a Trefort Téri Óvoda Dózsa György Utcai Tagóvodájában a Madarak és Fák napja alkalmából, az Egy gyerek, egy palánta akció keretén belül facsemetét ültettek, magaságyást alakítottak ki.