Pályázati felhívás „Zöld Óvoda” "Címmegtartó Zöld Óvoda" és „Örökös Zöld Óvoda" cím elnyerésére (2020)

Az Agrárminisztérium és az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából a Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Könyvtár NYÍLT PÁLYÁZATOT HIRDET óvodák számára „Zöld Óvoda” „Címmegtartó Zöld Óvoda” és „Örökös Zöld Óvoda" cím elnyerésére.

A pályázat visszavonásig érvényes. A pályázat beadásának kezdő- és záró határideje az adott tárgyév (2020) május 1 – szeptember 5. 24.00 óra (az elektronikus rögzítés ideje).

Részletes pályázati kiírás
Gyakran ismételt kérdések
Zöld Óvoda pályázatírási segédlet

1. sz. melléklet: Zöld Óvoda kritériumrendszer (és kapcsolódása az Önértékelési szempontsorokhoz)